Zápis čtvrtý - Soustředění Nekoř (část dvě)

21. března 2011 v 15:39 | Tezia Raven |  Deník
V noci nás čekala noční hra... Sranda byla. Děvčata jsme znovu probudily ve dvě hodiny klepáním na okno a pak řevem v pokoji. Některé křičely strachy a pak byly naštvané, ale stálo to za to. Ráno na zkoušce bylo ticho jako v Himalájích. Ach, to krásné ticho...

Chtěla jsem přemluvit Ivču, ať mě naučí základy na kytaru... Přikývla, ale nakonec na to nebyl čas. Počkám si na tábor, tam ho bude hodně. Snad. Ale zahrála jsem si na klavír... Po té dlouhé době, co jsem se ho ani nedotkla. Zajímavé, že si stále pamatuju písničky nazpaměť a že stále vím, kde je jaký tón. :D Čekala jsem, že to upadne v zapomnění, ale nějak se to nepovedlo...
Začala jsem další obrázek. Jelikož z něj mám po dvou dnech jen asi 1/5 tak to bude ještě na dlouho. Hraju si s detaily, vypadá to zatím dobře, tráva se mi povedla jak živá.
No, odpoledne v neděli jsem byla nesmírně ráda, že jsem se dostala domů. Byla jsem unavená, vyšťavená, sotva jsem se držela na nohou. Bránice mě bolela ještě ze smíchu a cesta domů z Nekoře byla sice dlouhá, ale krásně odpočinková.
Ivča mě nakazila Tomášem Klusem:D Zamilovala jsem se do jeho hlasu a je teď silnou konkurencí 30STM.Hitem letošního soustředění je:
Krásná... Začínám jí mít opravdu moc ráda.
Fotky... Jo, ty ještě nemám.:D Musím je nějak sehnat. Fleška bude stále při mě a já ostatní budu stále stíhat, že je chci. Jsem tam na pár fotkách i já a chtěla bych sem dát pár věcí. Dokumentace být přeci musí:)
Kaťulka se nudila a nahrála Mezi horami (A JESTLI TO USLYŠÍM JEŠTĚ JEDNOU, HODÍM SI NA HLAVU OPRÁTKU!)
Učitelčiných a mých keců, sborového výtlemu a ostatních věcí si nevšímejte. Ani kvality... Radši si nevšímejte ničeho:D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama