Zápis třetí - Soustředění Nekoř

19. března 2011 v 23:32 | Tezia Raven |  Deník

xDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxD

Tohle je shrnutí soustředění do této chvíle...
 1. Zjistily jsme, že Robin Hood je vlastně teplý a zabil Marianu, aby utekl s jejím otcem... Na což Pepa od vedle zahlásil flegmaticky: Já vím... :D
 2. Zjistily jsme, že skřítkové a zedníci jsou Dobyvatelé (Normané) a hledají díry, a jelikož se usídlili v Londýně, mají silné námořnictvo:D
 3. Kolik máš hvězd na pyžamu, tolikrát jsi člověkem...
 4. Jakýkoliv pruh na kanárkově žlutém pyžamu se musí spočítat!:D Bereme i ty světlé:D
 5. Šmíruje nás za oknem gumová žížala...
 6. Já jsem dostala diplom za "nejlepší maminku" a "nejlepší výtlem dne".... (Když to fakt nešlo. My se kýváme do rytmu Jitřenky a sólisti tam tancujou za sbormistrovou Mazurku)
 7. Mám krásné zelené naušnice vlastní výroby... (ne vůbec nezbožňuju zelenou)....
 8. Na to, že jsme na pokoji 14, 14, 17 a 18, tak záchvaty smíchu jsou na minutovém pořádku. (Zvlášť, když vám zrzka se zelenýma očima - čtěte Ivča:D - pobíhá před dveřma a každou chvíli nakoukne dovnitř s výtlemem, blbým výrazem nebo s BAF!)
 9. Kokodýl, zajíčci, želva a špaček, co říká Dobrý den, byli vyhozeni na ulici, protože Kokodýl sežral ubrus.
 10. Dostaly jsme poděkování za výborné starání se o malé děti (čtěte: spratky, co zpívají ve sboru). Byly nám doneseny nanuky, margotky, oříšky a vše za peníze z kapes dozoru (učitelek)... Prý si takhle dobře ještě nepopovídaly.
 11. K jídlu dostáváme porce pro vedoucí... Už víme co je drží v provozu. Mají tam něco... My z toho chytáme výtlemy, nejsme ještě tak odolné, ale víme, že to je v žampionech, kuřecím řízku(čtěte: flákota masa obaleného v trojobalu, velkého jako talíř + dvě naběračky bramborové kaše - kupodivu z brambor-) a nakládaných okurkách.
 12. Když se snažíte na Josefa popřát Pepovi u oběda, tak jeho reakcí bude 100%: odsune talíř z vašeho dosahu a zahlásí "NEDÁM!"
 13. Neposlouchejte cizí rozhovory. Chytnete z toho jen dvě věci: Amok, že si něco takového dovolí vůbec říct (ať si tedy vymyslí hru sami, když si myslí, že je to tak strašně jednoduchý) a nebo totální výtlem z nevědomosti, co je čeká... Muhehehehehehe...
 14. Tancování v noci na balkóně před oknem kluků, kteří zahlásili že "budou na jisto hlídat, jestli se tam někdo neobjeví"... My se objevily... Oni ne:D
 15. Budíčky si nedávejte na druhou ráno a neběhejte strašit malé děti (ty spratky, co zpívají ve sboru s vámi - i když jste tak oblíbení, že dostáváte při každém navštívení pokoje sladkosti:D -), protože vás stejně nepoznaj a řeknou, že máte noční košlili a poloviční výšku.
 16. Nepište rtěnkou na okno auxilium... Stejně nebudou vědět co to je a budete to muset překládat vy.
 17. Neponocujte na internetu... Zrzka se zelenýma očima (Ivča) na protější posteli z toho mluví ze spaní:D
PS: FOTKY DODÁM!!!!:D:D:D:D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama