Zápis devátý

1. května 2011 v 11:44 | Tezia Raven |  Deník
30.4. a 1.5.

Začínám se sama sebe bát. Čeho jsem ještě schopná? Začínám se vracet k věcem, které jsem dělala před rokem a půl, začínám se vracet k věcem, co bych nejradši zapomněla, ale vím, že pokud se mám dostat z toho, do čeho jsem díky opravdu nehoráné blbosti mé matky spadla, je to potřeba... Omlouvám se, ale asi dneska budu mlít nehorázné blbosti.

" Zatímco ty ležíš ve vaně a snažíš se zastavit
krev, teče ti po rukou a zasychá na šatech,
svázané zápěstí páskou na koberce
a malí kluci kreslí na sklo kosočtverce.
Když z těla vyprchá život, stydne.
Když z těla vyprchá život, je klidné. "


Děsím se toho, že spadnu zase do jedné velice velké blbosti. Jak jsem si já hloupá říkala, že jo, v šestnácti naposledy a konec.. Jistě... Naivní malá holka. Když šlo zase do tuhýho, tak jsem to udělala a opravdu na to nejsem pyšná. Jizev mám už dost a tahle mě snad bude pronáslednovat do konce života. Včera, když jsem nad tím přemýšlela, tak mě napadla slova mé básničky...

Jaké mám vlastně v životě strašné štěstí?
Ale můj život rovná se smutnému dešti…
A slzy mraků jsou kapky krve…
Prolévané ve chvilkách beznaděje…
Kapky temně rudé krve
prolévané ve zlosti…
Ve zlosti nebo pro osvobození?
Pro zbavení se bolesti…
Bolesti srdce co v něm zní?
A znět dlouho nepřestane…

Začínají platit lépe než kdy dříve. A to mě děsí... Děsí mě představa, čeho jsem u svého těla ještě schopná. Pálení? - V pohodě... Řezání? - Žádný problém... Horká voda? - Parádní trest... Smrt? - *Ticho*
Po roce a půl jsem si koupila krabku. Je to na pováženou... Je lepší si něco udělat povrchově a vědět, jak moc to bolí a že mě konečně nebolí nic uvnitř, ale napovrchu, nebo si kazit mou jedinou radost -zpěv- a vědět, že si za to vlastně můžu sama? Prašť jako uhoď.
A do toho mě deptá ta hnusná oranžovorůžová v pokoji. Jakej idiot tu barvu vymyslel? Já jsem chtěla lehce zelenou, skoro bílou, jen s náznaky zelené, ale to bych nesměla mít za matku tu mou. To bych nesměla chtít mít něco ve SVÉM pokoji podle sebe, to bych nesměla vůbec něco chtít.

Vrací se chvíle, kdy vím, že mám pravdu a ona stejně na mě hodí veškerou svou špínu. Štve mě to ale vím, že pokud se od ní mám celkově odpoutat, tak si tím musím projít. Minule jsem to vzdala a jak to dopadlo? Přišla jsem o polovinu věcí, co mi byly drahé a které jsem si podle svého uvážení zasloužila... A zaslouženě o ně přišla... Nemateriální věci, které se mi teď po dlouhé době tří let vrátily... A zato Vyšším děkuju. Dali mi důvěru a já doufám, že je nezklamu. Že nezklamu sama sebe.
Rozhodla jsem se, před svými narozeninami se zasvětím, tedy pokud se dostanu aspoň do poloviční úrovně, ve které jsem byla ve čtrnácti. A to doufám, že budu. Nechci dál trpět pod krutovládou závistivé ženské, která se sama vzdala toho, po čem baží...
No já jsem říkala, že zase budu mlít blbosti....

Zatím:)


(http://fc01.deviantart.net/fs70/i/2010/028/b/e/self_harm_by_chronicdepressive.jpg ; http://fc01.deviantart.net/fs40/i/2009/052/3/1/Smoking_Gun__by_t0x1c_d0LLy.jpg)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 erja erja | E-mail | Web | 1. května 2011 v 22:19 | Reagovat

:(
Kdybych veděla, že tě to tak zdeptá, tak ti ty cigarety koupit nedovolím... :( achjo, mrzí mě, že se zas trápíš.
Promiň, že pořád řeším jen ty svoje kraviny..

2 Tezia Raven Tezia Raven | Web | 2. května 2011 v 19:16 | Reagovat

Ale mě to nedeptá:D Já je mám na odreagování, abych na sebe nepouštěla litry horký vody:D

3 Edwardův brácha Edwardův brácha | Web | 18. května 2011 v 17:33 | Reagovat

Poing poing. To se mi tedy nelíbí, slečno Zianeto Varen! Víte co mají skřítkové Plamínkové práce, aby ohřáli něco tak studeného, jako je voda? A vy ji na sebe takto prostopášně pouštíte. Buďte k nim, prosím, milosrdná. Skřítkové Plamínkové mají dost co dělat, aby ohřáli vodu na koupání pro všechny špindíry. Važte si jejich dřiny!

4 Tezia Raven Tezia Raven | Web | 24. května 2011 v 9:34 | Reagovat

[3]: Ale pane Bratře... Víte kolik práce mě dá je přemluvit, aby tu vodu ohřáli? Pokud už je přemluvím, tak už si ji snad můžu i vychutnat ne? :P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama