Zápis devatenáctý

12. července 2012 v 12:16 | Tezia Raven |  Deník
Mirror on the wall, here we are again
Through my rise and fall
You've been my only friend
You told me that they can understand the man I am
So why are we here talkin' to each other again

Zrcadlo na stěně, jsme tu zase
I přes můj vzestup a pád
Byl jsi můj jediný přítel
Řekl jsi mi, že můžou pochopit muže, kterým jsem
Tak proč tady zase spolu mluvíme?

Ahoj :D

Jak jde vidět, rozdělala jsem nový vzhled, jenže jsem líná se dokopat k tomu, abych začala dávat i HTML klikačky... To je strašná nemoc, ta lenost, škoda že na ní nejsou prášky:D. Ale i tak jsem přišla poreferovat o pár věcech, které se za poslední, hm..., asi tak 3 týdny staly.


28.6.2012
Vyhlášení nejlepšího študenta roku. Naše třída hlasovala pro Lucku Novákovou, ale jaksi se to naší třídní moc nelíbilo, protože Lucka přece jen není jedničkářka. Ale ten pokrok, co udělala za tenhle rok je velice znatelný. Ze čtyřek se dostala na dvojky a trojky ve všech předmětech a to je co říct. No, třídní s tím zřejmě nesouhlasila, takže dala Anežku. Zvláštní, dostat nejlepšího studenta roku za Septimu, když na Turisťáku dostala důtku za požití alkoholu... Přinejmenším mě to vede k úsměvu, velice křečovitému úsměvu, ale tak nehodlám se míchat do záležitostí, do kterých mi nic není, jen to je... Zvláštní.
Když jsem odcházela z auly, tak jsem potkala Gafrada. Měl zrovna fůru času, já taky, tak jsme šli do města si sednout na Toulovcovo náměstí.
:D :D :D :D
No nezapomenutelný. Tady zase padlo hlášek... Bolelo mě až břicho od smíchu, taky jsme si zavzpomínali na koncert Within temptation v Praze, kam jsme jeli, když jsem mu dala lístek (dostala jsem totiž dva k osmnáctým narozeninám). Chybělo mi to, jen tak si sednout, pokecat... Mám ho ráda, je to fakt bombastickej kluk. :)
Odpoledne jsem letěla k babi, protože jsem se rozhodla dát třídní k vysvědčení jedno malé překvapení. Vybrala jsem některé ze svých básniček a vytiskla jí je, svázala a dala jako dárek za práci, co u nás odvádí. Jenže.... BABI V TISKÁRNĚ NEMĚLA ČERNOU!!!! >:/ Takže jsem to vytiskla olivově zelený (:D) s nadpisem "Cesty života a jejich stopy". Dobrý ne?

29.6.2012
Vysvědčení. Nezapírám, že to bylo to nejhorší z celýho gymplu, co jsem kdy měla. :/
Dala jsem Dřímalový ty básničky a ještě jí šla zaplatit i učebnici, co jsem ztratila. Myslela jsem třeba, že se zeptá, co to je, to co jsem jí dala, ale ona to jak na potvoru zapomněla ve sborově a sama se ještě asi nepodívala dovnitř, takže zase nevím nic. No jako obvykle ne? Uvidíme, třeba nějaká narážka příjde v září, pokud se ho dožiju :P
Večer měla Janča (spolužačka se kterou sedím v lavici) křest CDčka v Kotelně, tak jsem dala lístek Elin a šla s náma i Nikča a Koukí, takže byla docela sranda. Poslední školní den, to se muselo oslavit:D Takže když skončil koncert, vyrazily jsme do města, ale teď už jen já, Elin a Nikča (jooo dobře jsem se nasmála:D Nikky je totiž příjmením Králová:D:D:D:D:D:D). Koupily jsme víno a sedli si za Smeták. No, v lehkém opileckém stavu si k nám přisedl Lukáš a Jirka. Viděla jsem je poprvý a naposled za svůj život, ale co:D Do tří jsme kecali, popíjeli jejich bílý a naše červený a pak šli spát k nám. Jako jen já, Elin a Nikky, ne i oni. By mě matka zabila:D
Byl to fajn večer, který jsem si po dlouhé době užila, protože o školním roce jsem vyrážela na pivo nebo tak jen zřídka. Sem se učila jak kráva a stejně to vysvědčení stojí za houby. :/ Ani na netu jsem nebyla dva měsíce... No co, budu muset znova máknout, jinak si můžu chystat koště a hrabičky. Veřejné služby ahoj!

1. týden července
Už nevím přesně, který den to byl :D ale seděla jsem na FB, psala si s Karol, Ihsiou a Railen, když mi najednou vyskočila ErJa. Lákala mě ke Gafradovi domů, na další filmovou noc. Tak proč ne, že? Jsou prázdniny, aspoň se zase zatlemíme, pokecáme, budeme vršit neuvěřitelný věci a pak půjdu doslova strachy posra*á domů :D No taky to tak bylo:D
Ale večer to byl neuvěřitelný, kdo by řekl, že se tolik vtipů dá udělat jen na účet ErJi a jednohubek, které jsme s Gafradem dělali :D. Pak už se mi ale fakt zavíraly oči a tak jsem šla kolem druhý dom, po jednom dlouhým filmu. Nevadilo to, byla jsem ráda, že jsem tam šla a že jsem je zase viděla. Od tý doby, co ErJa tenhle rok odmaturovala jsem jí už dlouho neviděla. Vlastně od května do teď dvakrát. Je to málo, ale co se dá dělat, škola a učení je pro mě teď přednější.

8.7.2012
Z neděle na pondělí u nás spala Nikky, byla docela prdel, protože když odpojili net, vzaly jsme víno, sýr a cherry rajčátka a vydaly se na cestu k tetě Lence.
Tak jako ale tohle byl jeden z těch nejúžasnějších večerů, co byl za posledních pár dní od ErJi a Gafrada. My jsme se taaaaaaak natlemily! I když tetě je 36, mě bude 16.7. devatenáct a Nikče je od května taky 19, tak to bylo maso. Mám tetu Lenku ráda, ona je strašně fajn. Sice je starší, ale rozumí mým problémům, stejně jako já rozumím jejím. Jíme dokonce i stejný věci a na stejný veci máme chuť:D Že by to bylo tím, že jsme obě Raci? Možná... Ale díky tomu mi připadá, že mezi námu přece jen není tak velký věkový rozdíl, jako doopravdy je. Možná mi to pomáhá, když jsem ve společnosti straších, třeba vyspěju :D
Ale hlášky toho večera :D, nezapomenutelný:
"Tady ale mají přece všichni auto."
"No ale u nich se jezdí na velbloudech víš? Knock, knock..." *houpavý pobyb, jak přijízdě.*
***
Na balkoně:
"Hele, tamhle je UFO!"
"To je letadlo ty krávo!"
***
Na balkoně o půl hodiny později:
"CO TO JE?!"
"Co?"
"No támhle ta kopule. To přiletělo to UFO, co jsem řekla, že je letadlo, přijelo se pomstít!"
"Nikky.... Ale to je keř."
***
Zapalování cigarety (Nikky + teta Lenka):
"Zapálíš mi?"
"Jasně." *škrt*
"Tak." *fuuuu* - zapalovač zhasl.
"Nefoukej na to." *škrt*
"Nefoukám." *fuuuuu* - zapalovač zhasl.
"Ne? A kdo teda?" *škrt*
"Já ne." *fuuu* - zapalovač zhasl.
Já už se dusila smíchy, ony dvě taky.... tohle se opakovalo ještě 4x. Já jsem byla mrtvá :D :D

Nakonec jsme šly domů taky kolem té 3 ráno. Ale večer to byl dokonalý.

9.7.2012
To jsem já zase jela k Nikče do Český Třebový... Taky docela prdel :D Daly jsme si chladit Staropramen Lemon do ledničky a šli si koupit brambůrky do Tesca. A u nich jsme pak zasedly k PC a ze srandy se přihlásily na Lidé.cz do chatu. No... Že jsem potřebovala dostat návrhy od Litomyšláka, jestli s ním chci spát, když vím, že se s mamkou zdraví na ulici. Ne děkuju:D

A včera.... Včera jsem měla odjíždět na Slovensko za Ihsiou. Jenže matka Nellu nedala na chatu k Tetě Lence, její syn tam je s babičkou, takže jí musím hlídat a co z toho vyplívá? No že jsem nejela, jak typické... A to jsem se těšila.
Jenže u nás doma zřejmě není ani svoboda slova, protože když jsem na FB napsala "Stačí jedno ne a celý příští týden je na nic. To ty prázdniny jdou pěkně dopr*ele." tak mě seřvala máma, pak se se mnou ani nebavila, protože jsem jí tak přece strašně ponížila před ostatníma a očernila, protože ona mě přece nechce pouštět což není prý pravda. No a nakonec, světe div se, přidal se i táta. Takže prý "ochutnám jak chutí facka přes celou tvář, abych si uvědomila, co je to úcta k rodičům." Když mě chce mlátit, ať mě mlátí. Pokud mu to udělá dobře a má na to chuť. I když vím, že budu mít modřinu přes celou tvář jako tehdy. (ještě že jsem byla nemocná a nemohla vycházet ven, za ty dva týdny se to krásně dostalo pryč). Ale na každou sviň-... ne, oni to zase budou číst a budu zase ta nehorší. Počkat.... Ale já už přece černá ovce rodiny jsem, no jóóó... Tezi, ty jsi fakt hloupá... Tse tse... :)
Uvidíme... Ráda bych už od tud pryč. Klidně i jen za prací, protože na výšku se tak jako tak nedostanu. Bych musela být o trochu lepší, což já tak jako tak nebudu. Asi jsem fakt hloupá... Nebo já nevím, příjde mi to tak. Třeba to je pravda, co já vím...
No nic, zase melu o blbostech... Tak se mějte, tedy poku to vůbec někdo čte:D


Vaše T.R.


PS: teď jsem měla koncet v zámecké kapli, takže sem hodím i tenhle odkaz:P

7.2.2013 - Teď když si to tak čtu zpětně, málem jsem se i rozesmála... :D Protože jsem opravdu 16.7. (na moje narozeniny) před lidmi na ulici dostala. Dvakrát za sebou. No tak jsem odešla domů s vytrhnutou naušnicí z ucha, s tekoucí krví z nosu, naraženým nosem a monoklem pod okem... :) První jen tak z ničeho nic, tatínek zastavil u mě když jsem venčila Lottu, vylezl z auta a prostě mi jednu vrazil. Druhou jsem dostala po tom, co jsem mu od plic řekla, že je fakt debil a lituju se za to, že je to můj otec. Hm... Pak ho Ilona musela odtáhnout, jinak by u facek nezůstal :) Jen jen škoda těch bílých kalhot a bílé košile. Už bílé nejsou a ani nebudou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 K. K. | 16. července 2012 v 21:58 | Reagovat

Já to čtu.. A dozvídám se toho mnohem víc, než od tebe na chatu. :)

2 Tezia Raven Tezia Raven | 18. července 2012 v 14:17 | Reagovat

[1]: Víš proč? Protože už několikrát jsi mi napsala, že tě moje problémy nezajímají, že jich máš sama dost. Proto ti už neříkám všechny, ale jen ty nejzávažnější, zlato :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama