Zápis dvacátý

2. srpna 2012 v 21:00 | Tezia Raven |  Deník
Ahoooj :)


Dostala jsem asi nejkrásnější dárek k narozeninám, co jsem vždy chtěla. Už od dvanácti jsem neměla oslavu narozenin, které slavím 16. července. Tenhle rok se to konečně zmenilo... Šla jsem 13. v pátek se ségrou na Toulovcovy pátky, na pohádku... Je to každý rok, každý pátek. Platí to město a do Litomyšle vždy přijede nějaké divadlo, co hraje pohádky pro děti. Na pódiu na Toulovcově náměstí zahrají pohádku, vylosuje se tombola, pak hraje nějaká skupina. Popíjí se, jí se langoše, párky, hranolky, topinky, cukrové vaty atd. A když teda zkončila pohádka, tak mamka, že půjdeme na večeři k Alešovi do práce, jelikož je kuchař v Bowling-baru a restauraci Peklo.


Jsme tam došli, jsem si objednala s Růženkou pizzu, Nella šla do těstovin. A najednou... Se rozneslo celou restaurací: "Happy birthday to you,..." a jelikož jsme seděli až u stolu, co byl nejdál od baru, tak museli s tou písničkou projít celou restauraci. Ach ty pohledy ostatních :D :D A došli a postavili přede mě dort se svíčkama! Parááááda! To jsem vždycky chtěla. Oslavu, co jsem nikdy nečekala.

Chodím teď do práce, aspoň jsou nějaké peníze. Za dvě hodiny práce mám 140 Kč. Sice těžké, uklízecí práce, s mytím nádobí a strouháním zelí, což je o zdraví, ale mám za to denně peníze na ruku.

Spořila jsem si hlavně na chatu za holkama a do Trnavy... Ale chata padla, stejně tak jako další věci, což mě mrzí. Ale prý bych tomu měla říkat život, takže peníze, co jsem spořila na chatu jsem vložila do nových bot, barvy na vlasy, kreditu a nehtů, krátkých abych s nima mohla pracovat. A pojedu do České Třebové 4.-5.8. , snad mi dopadne to, co tam už mám domluvené:)

No a to je asi tak :) Tak se mějte, XOXO :D

Tezia Raven
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama