Říjen 2013

č.3 - Já jsem vysokoškolák?

13. října 2013 v 12:15 | Tezia Raven |  Já vysokoškolák...
Ano... Jak je vidět už v nadpisu, ať chodím do jakékoliv budovy, nebo ať dělám cokoliv, divím se tomu, jak to vlastně na vysoké škole chodí. Vzhledem k tomu, že já jsem nejstarší z dětí mé rodiny, potažmo otce, jediná já jsem na vejšce a nikdo z rodiny tam ještě nebyl tak, ANO divím se, že to takhle na vejšce chodí!
Kdykoliv mám volnou hodinu a je to dopoledne, mám pocit, jak bych byla za školou! :D Ach ta střední mě hodně ovlivnila, je to takový nezvyk nevstávat každej den na osmou ale prostě jen tak si dospat do 8, protože přednáška vám začíná od 9:10. A jééé... ona to je přednáška? No tak nic, holky, spíme dál! Od 10:50 mám seminář, na ten už ale musím.
Ano. Tohle je princip této školy! :D Wohou! :D

Artifact - 30 seconds to mars

12. října 2013 v 14:14 | Tezia Raven |  To, co mě zajímá
Ano... Ten kdo se podívá na můj blog, si prostě jen řekne: Ha, další ukňouraná fanynka, pff... A, asi měl dříve i pravdu. Musela jsem vidět všechno, slyšet všechno, na CDčka jsem čekala jak na smylování boží a poslouchala je už ten den co vyšla. Ano, jsem ukňouraná fanynka. Ale nejsem ukňouraná fanynka pro to, že bych milovala Jareda, nejsem ukňouraná fanynka pro to, že to je teď in a cool, muck. Ne. Sahá to hodně daleko do mé osobní minulosti...

"Hi, I'm Jared. I'm a director, I'm a musician, I'm an actor. I'm a part-time manager, I'm a graphic artist…I doodle, I have been known to dance, and I like to go on long hikes…. Fuck. What a day. What a day. It could have been worse: a record company could have told us to go fuck ourselves. Oh, wait, they just did…."