Listopad 2013

č.5 - radosti a strasti

21. listopadu 2013 v 14:08 | Tezia Raven |  Já vysokoškolák...
Řenkěme si jednu věc narovinu. I když se to vážně zdá, že jsem ten největší lempl, tady aspoň z toho, co píšu, tak to asi není pravda. Od neděle jsem pracovala na křesťanském fundamentalismu. A do dneška mi trvalo ho aspoň trochu pochopit na tolik, abych z něj mohla udělat referát do Religionistiky -_-
Ještě mě čekají seminárky, do religionistiky na to samé téma a do úvodu seminárka z toho, co nám bylo posláno. Nějak moc se toho nebojím, pokusím se napsat to podobně jako vždy seminárku na gymplu, uvidíme, co se z toho vyvrbí. Ale nejvíc mě dostala estetika. Ne, pšt, internet je mocná věc, nesmím o tom mluvit. :D Ale myslím, že díky ní bude tenhle víkend krušný.
16. listopadu jsem se sborem absolvovala první natáčení CD, budeme mít ještě tuhle sobotu, 23. natáčení v Českém rozhlase, takže už se docela těším, protože ta první sobota nebyla tak krušná, jak jsem si myslela. Celkově mě ale čeká ještě vyplnění zbytku otázek do estetiky, abych byla připravená. -_- Bude to sranda.

Je The Fox stupidní písnička pro stupidní lidi? - Ne.

15. listopadu 2013 v 13:58 | Tezia Raven |  To, co mě zajímá

To co neznám, nemůžu hanit.

Ano. To je moje motto a dneska mě dost zklamalo. Jsou v mém okolí lidi, kteří toto heslo také razí a právě proto mě dostal názor od chytré, inteligentní osoby, že What does the fox say je stupidní písnička pro stupidní lidi.


-_-

A je to tak? Ne, není.

č.4 - obyčejné věci neobyčejnými!

7. listopadu 2013 v 11:39 | Tezia Raven |  Já vysokoškolák...
Když vám někdo řekne obyčejnou větu: "Zase musím domů..." Co uděláte? Zamručíte mu v odpověď. Když se však na kolejích řekne: "Jedu domů..." odpovědí je po většinou: "Taky bych chtěla..."
Po tentokrát bych byla na kolejích již druhý víkend a se zjištěním, že příští víkend natáčíme, a i popříští natáčíme CDčko, tak bych byla měsíc na kolejích!! No ani mě nehne! Zbalila jsem své saky paky, o svém návratu domů informovala hlavu rodiny, protože netuším jestli domů dorazím o půl deváté nebo až ve třičtvrtě na 11, a teď už jen čekám na to, abych se mohla vydat dom. Proč přijedu tak pozdě? No poslední hodinu máme seminář religionistiky od 15:50 do 17:25. Pokud odejdu dřív, tak stihnu tramvaj v 17:32 a první vlak co mi jede z Ostravy do České Třebové je 18:07. Přičtěte si dvě hodiny cestu... Ha há? No nemusela bych jezdit dnes večer, mohla jsem se sebrat a dojet až v pátek ráno, ale tomu pocitu, že nejste sami na pokoji a že bude spát ve vlastní posteli se nic nevyrovná, takže přetrpím i značne noční a večerní jízdu.

Nová "láska"

3. listopadu 2013 v 12:29 | Tezia Raven |  To, co mě zajímá
Asi zde není nikdo, kdo by neviděl známé video: Jak dělá liška? V první chvíli si řeknete, ti dva jsou blázni, od srdce se nad tím videem zasmějete a jdeme dál. Občas ho uslyšíte ještě v nějakých pořadech, v duchu si říkáte, ano ty dva znám.
Ale doopravdy?
Neznáte.