Nová "láska"

3. listopadu 2013 v 12:29 | Tezia Raven |  To, co mě zajímá
Asi zde není nikdo, kdo by neviděl známé video: Jak dělá liška? V první chvíli si řeknete, ti dva jsou blázni, od srdce se nad tím videem zasmějete a jdeme dál. Občas ho uslyšíte ještě v nějakých pořadech, v duchu si říkáte, ano ty dva znám.
Ale doopravdy?
Neznáte.


Kolik z vás ví, že zpěváci z toho videoklipu se jmenují Bård a Vegard Ylvisåker a jsou to bráchové? No ano, zdá se to nepochopitelné, ale opravdu jsou sourozenci.
Jejich kariéra se vyvíjela už od mládí a to tím, že vystupovali ve školních představeních a vlastně i v rodině je vedli k hudbě. Nejprve vystupovali ve vlastní kabaretní show a až v roce 2010 si zařídili talkshow jménem I Kveld med Ylvis, co vlastně znamená Dnes večer s Ylvis.
No a ten blonďatý chlap v pozadí je Calle! Vystupuje s nimi v I Kveld med Ylvis, nyní začal i ve videoklipech... Rozhodně je to velice vtipný chlap, protože výborně umí pouze svými výrazy pobavit.
Ano, asi bych se tu mohla rozpovídat i o jejich osobním životě, Bård je narozený 21.3.1982 takže je mu 31 a Vegard 19.5.1979, takže je mu 34, oba dva jsou "ženatí". Vegard se svou ženou Helen má dvě děti, Emmu (6) a Mads (4). Prý teď čekají další, ale... to už není potvrzené. A o tom, jestli má Bård přítelkyni/manželku a děti.... Ach norské stránky pomohly. S Marií má 3. Sofie (13), Nora (10), Jens (5). Proč váhám u rozhodování přítelkyni nebo manželku? No tak na Youtube je vždy v I kveld med Ylvis Marie prezentovaná jako Bårdova žena, ovšem na internetu se dozvíme, že nejsou sezdaní. Takže....Hmpf?!
Ale teď... Co na nich je takového, že se po většinu času u jejich videí nebo talkshow nemůžu přestat smát? Nejen že ti tři mají tak neskutečné charisma, ale ten nápad na to, co a jak udělat, aby rozesmáli okolí je... nepřekonatelný!
Nejraši mám jejich stavění stanu.... :D
A když shlédnete polovinu jejich Talkshow na internetu s anglickými titulky a všechny možná videa z Youtube... Tak mi povězte....

KDO BY JE NEMILOVAL?!

Já jsem proti nim a jejich humoru opravdu slabá a zvládám na jejich videa koukat celý večer... A teď přichází otázka. Už vnitřně aspoň trochu chápete, proč miluju Norsko? (Nemůžou za to pouze oni, ale už asi 4 roky staré videa, poznatky, knihy atd. o této zemi.)

Vaše T.R.

PS.: (30.5.2014) Právě jsem se dozvěděla, že si Bård vzal Marii před rokem a půl v New Yorku :D Takže... Internet má ještě staré zprávy a on o ní ten rok mluví jako o ženě oprávněně :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 HerrNovak HerrNovak | 18. ledna 2015 v 14:21 | Reagovat

Jak jsem ráda, že jsem narazila na dalšího fanouška! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama