č. 6 - už jen týden!!!

11. prosince 2013 v 12:17 | Tezia Raven |  Já vysokoškolák...
Takže, moji drazí a milí... Už jen týden školní docházky v prvním semestru a budu ho mít za sebou. Tedy aspoň z části, ještě mi chybí pár zkoušek. Ale, to se vychytá :) Každopádně, tu které jsem se nevíce bála, Nováka, mám už za sebou a docela jsem hodně zvědavá, na jakou známku mi výjdou body, protože jsem se opravdu snažila :)

Blíží se Vánoce. Po sněhu ani vidu, ani slechu... Ale to je normální. Myslám, že jako vždy budou Vánoce na blátě. Smůla je, že čekám jen na příchod peněz, abych mohla nakoupit vyhlédnuté dárečky :3 Přece jen je výhoda být ve velkém městě, kde je tuna obchodů. :))
Začíná mě přepadat jisté letargie.... 5 kreditů z estetiky, 3 ze sboru, 2 z inpogu, 2 z kapitol z evropských dějin, a zřejmě 2 z Nováka... hm... to je zatím 14. Když přičtu 2 za seminárku do Kapitol z vývoje literatury, tak je to 16... no zapsaných předmětů mám na 29 kreditů, tak uvidíme, ale rozhodně musím mít víc než 20 abych prošla semestrem :)
Navíc, teď jsem tu od středy do pondělí sama, na koleji. Proč? Protože nám dnes odpadly dějiny filozofie a zítra už nemáme religionistiku, estetiku taky ne, protože už jsme psali zápočet a kapitoly z evropských dějin... mám skripta :D
Jop! Stáhla jsme si z uložta Frozen (Ledové království). Dobrá pohádka.... *S :3 přikyvuje, ruce založené na prsou.* Jako, asi není tak převratná jako Na vlásku, ale líbí se mi, jak to konečně začali v Disney měnit. Už nejde jen o lásku mezi princeznou/služkou/vílou/prostě ženskou a princem/zlodějem/prostě chlapem. Už v Rebelce ukázali, že je přednější také láska k rodině, ke své matce. A i když tam šlo o svatbu, tak hlavní myšlenka bylo ukázat, že i přes hádky a vše ostatní v pubertě, nás stejně rodina má ráda. A tady? Sice Anna hledá lásku, najde prince, se kterým se chtějí vzít, pak potká... jak ho nazvat, kluka co se živí dovážením ledu, jedou zachránit její sestru, která jí nechce ubližovat a i tak se stane. Nakonec zjistí, že ten princ, co jí sliboval věčnou a pravou lásku, byl jen vypočítavej hajzl a ona mu dávala svou důvěru, ten který se vůbec nezmínil o lásce k ní, Christopher (ledař), tak jí miloval natolik, aby se jí vzdal a nejvíc ze všeho jí milovala její sestra. To byla pravá láska, schopnost objetovat se pro druhého.
Že by disney konečně začalo myslet? Možná :))

No nic. Jdu dodělat seminárku, ať to můžu ještě dneska nebo zítra vytisknout a hodit to Gejgušové na sekretariát. :)

Mejte se, vaše T.R.


Teď jsem v galerii našla tuhle starou fotku :D :D :D :D

Dobrá, chce to nějakou aktuálnější :D

:D :D :D :D


Fajn :D


Mějte se :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama