č.9 - Jaro, seminárky, prezentace, celá knihovna knih...

28. února 2014 v 12:17 | Tezia Raven |  Já vysokoškolák...
Ztracen ve městě andělů
Dole v pohodlí cizinců, já...
Našel jsem sám sebe v hořících kopcích
V krajině miliard světel

Přinést můj osud
Přímo z pekla
Jasnozření
Se vyplatilo pro mamku, bráchu a mě.

Po dlouhé době se ozvývám, kuřátka (i když to stejně nikdo nečte, ale pro můj pocit zadostiučinění :D)...
Letní semestr... 12 týdnů, 60 pracovních dní, přibližně 270 hodin a do toho asi 354658453218967352186576 seminárek, 31
65745157482416847537435265846831 knížek a dalších... -_- Ne dělám si srandu, tolik jich není, ale ty fakta srozumitelná před tím jsou pravda.


Už právě dokončuju třetí týden letního semestru. Zbývá jich devět. To ale nic nemění na tom, že mě to stejně strašně baví. A nejen kvůli učení, ale kvůli lidem... Rozumím si s nimi... Třídný srazy, akce, parta lidí po sboru si zajdeme na víno na Stodolní. Lidi z kolejí, sedíváme v Ačku, je to osvěžující. Po tom, jaký život jsem měla na střední škole, je tohle osvěžující čistá voda, co protéká mým hrdlem. Lidi tu vědí, co chtějí, vědí jak to chtějí a vědí i proč to chtějí.
A do toho ještě jaro. Jsem tak ráda, že je teplo, konečně můžu zase natáhnout na nohy lodičky, na ramena sáčko a tradáááá... Hned je mi líp, když si jdu od zastávky trolejbusu do budovy G, v ruce skripta a knihu, co zrovna budeme probírat, v tomhle oblečení. Ale abych jarem nezahrnula jen tohle oblečení... Je krásně, stačí si jen oblíknout botasky a vydat se do okolí kolejí... A nebo úplně jednoduše, vynechat pár zastávek trolejbudu a sama si dojít na tu další, podívat se po obchodech, projít se, vztřebat ten jarní vzduch (i když čistý vzduch je opravdu asi jen teoretické pojmenování v Ostravě). Stromečky pučí, kytičky klíčí... Awwww :3

Knihy, které jsou tady na tom obrázku... No měla bych je mít tak do týdne přečtený, ať stíhám ostatní, hlavně tu dětskou literaturu, kde je 25 knížek k dokončení semestru. :D
Jinak... ta třídní fotka... Nejsme tam všichni, dohromady je nás kolem 30, ale tohle je jen naše parta, tedy ještě bez Zuzi, Soňči, Kárla :D a Verči.
Asi bych měla jít zase číst, co? :D No bylo by to nejlepší :)

Mějte se děcka a přeji krásný den, když je to jaro :)


T.R.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ewil Ewil | Web | 21. dubna 2014 v 13:33 | Reagovat

Vážně si myslíš, že to tady nikdo nečte? :D koukej přidat článek.
Mimochodem - líbí se mi, jak se vyžíváš ve škole a věcí kolem ní. Potřebovalas změnu. Takovouhle změnu, kdy nejsi jenom teenager, co přijde ze střední domů a zabředne do stereotypních kolejí. Potřebovala sis to všechno vybudovat podle sebe a cítit se "svobodnější" :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama