č.10 - Rok utekl...

3. května 2014 v 1:27 | Tezia Raven |  Já vysokoškolák...
Way down 'til the fire finally dies out
You've got 'em wrapped around your finger
Watch 'em fall down
There's something beautiful and tragic in the fall out-
Let me say it one more timeJe to tady... Rok utekl jako voda. Nebo bych radši měla říct 6 měsíců a 2 zkouškového? Druhé zkouškové mě teď čeká. Kdo ví, jestli se tam zdárně dostanu, když ABSOLUTNĚ NESTÍHÁM!!!!! -_-


Proč píšu tak pozdě? No proto, že jsem právě teď zavřela RPGčkový fórum, kde jsme měli akci a jaksi... Se mi chce i nechce spát? Za tenhle víkend musím zvládnout udělat 3 věci. Přečíst knížku do sociologie a dopsat dvě seminárky. Zajímalo by mě jak dopíšu jednu, když mám 3 a půl strany a absolutně už tam nemám co napsat, a to ji mám mít na 5. -_- Deprimující pocit.
Mám chuť mlátit hlavou do klávesnice, ale to až po tom, co to zkouškové fakt neudělám :D Nejvíc se asi bojím pedagogiky a filozofie. Obě ústní. Jojo, to se ještě pobavím.


Tohle... TOHLE je doubleselfie :D Aneb foto z prvního máje, kdy Kamča dojela z Opavy. Druhý sraz, druhé odpoledne a stejně to byla strašná sranda, zvlášť když jsme vyrazily společně s Olinkou a Marijánem do přírody, na Haldu Emu.
Miluju hlášku dne: "Co máte furt s tou fialovou?" :D :D :D
Co s ní máme? :D

No, to je vedlejší :D Konečně jsem byla i na Stodolní v době kdy to tam žilo! Ano, musím si zatleskat, nebo spíš musím zatleskat Davidovi, že to tak dobře vychytal a šli jsme na skleničku když zrovna byla všude tuna lidí. No vypadá to, že i když pojedu dom, tak z České Třebové nebudu muset použít autobus. :P :D No uvidíme, jak se vše vyvrbí.

Děti jdu spát. Zítra mě čekají dvě seminárky a v neděli sociologie v knize.


Dobrou noc :)


Dva muži mého srdce. Co je spojuje? Dokonalé modré oči a smysl pro humor. <3
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama