Deník

Zápis pětadvacátý

2. června 2013 v 15:34 | Tezia Raven
Tak, mám odmaturováno... Úspěšně :P


Já, jakožto maturant z dějepisu, základu společenských věd, češtiny a angličtiny, jsem obstála u zkoušky dospělosti. Maturovala jsem 20. května a 31. května jsem si přebrala maturitní vysvědčení.
Musím říct, že příprava na maturitu byla makačka... Hlavně když jsem den před zkouškou měla pocit, že absolutně nic nevím :)

Zapis čtyřiadvacátý - Maturita 2013

17. května 2013 v 13:35 | Tezia Raven
No nazdar, trošku jsem na blog pozapomněla. Ale to bude jistě učením :D Hold maturita je svině a leze do mozků v horším případě sama. Se svou nervozitou a bědováním. Ano i mě už to přepadlo, už několikrát.
Věříte mi, že mám strašnou radost? Ale takovou strašnou! :D Teď jsem se dozvěděla konečné známky z mojí písemné maturity.

Zápis třiadvacátý

7. února 2013 v 18:23 | Tezia Raven
Tak jsem zpět i s novým vzhledem... :) Tentokrát jsem si vypůjčila obrázek od Káti. Její fotky se mi vždy líbily... Jsou věcné, jednoduché a přitom si v nich může kdokoliv představit cokoliv, sami se můžete podívat. Odkaz na její blog s ukázkou jejího fotografického umění je v horní liště nebo v menu.

Video Maturiťák... :P

13. ledna 2013 v 15:15 | Tezia Raven
Tak předběžně přidávám video agentů pod vedením 007, hledající zložince v černých maskách :D
Zadím je to jen nekvalitnía začátek tam není celý, ale stojí to za to :D

Zde je oficiální video :P ach jo... kde jsou ty doby.... :) (3.9.2013)

Páteční večer alias ZAŠLAPEME ŠERPU!!!! :D

12. ledna 2013 v 12:36 | Tezia Raven
11.1.2013.... Datum jedné poslední důležité události. Maturitní ples oktávy a čtvrťáku 2013.
Přiznám, nejak moc zvlášť jsem se ještě před Vánoci netěšila. Prostě se mi nechtělo a nejradši (to teda i teď) bych se probudila s tím, že jsem odmaturovala. Před týdnem se to změnilo, šaty byly už kompletní, nástup na maturiťák snad taky :D I když ten se měnil i den před maturiťákem.

Zápis jednadvacátý

10. října 2012 v 15:24 | Tezia Raven
Dneska jsem zjistila, že místo toho, aby tohle byl zápis jednadvacátý, tak to byl třináctý...:D no jo dvacet a dvanáct...:D
Mám pár novinek. :)
Konečně jsem dostala dárek k narozeninám a už rovnou odpovídám na dotazy:

Zápis dvacátý

2. srpna 2012 v 21:00 | Tezia Raven
Ahoooj :)


Dostala jsem asi nejkrásnější dárek k narozeninám, co jsem vždy chtěla. Už od dvanácti jsem neměla oslavu narozenin, které slavím 16. července. Tenhle rok se to konečně zmenilo... Šla jsem 13. v pátek se ségrou na Toulovcovy pátky, na pohádku... Je to každý rok, každý pátek. Platí to město a do Litomyšle vždy přijede nějaké divadlo, co hraje pohádky pro děti. Na pódiu na Toulovcově náměstí zahrají pohádku, vylosuje se tombola, pak hraje nějaká skupina. Popíjí se, jí se langoše, párky, hranolky, topinky, cukrové vaty atd. A když teda zkončila pohádka, tak mamka, že půjdeme na večeři k Alešovi do práce, jelikož je kuchař v Bowling-baru a restauraci Peklo.

Zápis devatenáctý

12. července 2012 v 12:16 | Tezia Raven
Mirror on the wall, here we are again
Through my rise and fall
You've been my only friend
You told me that they can understand the man I am
So why are we here talkin' to each other again

Zrcadlo na stěně, jsme tu zase
I přes můj vzestup a pád
Byl jsi můj jediný přítel
Řekl jsi mi, že můžou pochopit muže, kterým jsem
Tak proč tady zase spolu mluvíme?

Ahoj :D

Jak jde vidět, rozdělala jsem nový vzhled, jenže jsem líná se dokopat k tomu, abych začala dávat i HTML klikačky... To je strašná nemoc, ta lenost, škoda že na ní nejsou prášky:D. Ale i tak jsem přišla poreferovat o pár věcech, které se za poslední, hm..., asi tak 3 týdny staly.

Zápis osmnáctý

17. června 2012 v 21:01 | Tezia Raven
Tak ahoj...

po hodně dlouhé době jsem se dostala na NB. Tedy, na nový NB, jelikož můj notebook se rozhodl stávkovat a zůstane mi z něj jen HD. Ale tenhle je skvělej :) 4 GB ramka, 500 GB paměť, 15"6 obrazovka, numerická klávesnice, Win7 a zdarma Word a spol. To zase potrvá než si sem natahám tunu nových věcí.


Zápis sedmnáctý

11. dubna 2012 v 7:24 | Tezia Raven
Včera jsme měli hovor. Já, máma, táta a Ilona.
Vyšlo z toho, že já musím udělat krok zpátky, a máma ho možná udělá taky.
I don't

Zápis šestnáctý

10. dubna 2012 v 15:14 | Tezia Raven
Včera jsem na to furt musela myslet. Přesně jsem věděla, co doma dělá... Cítila jsem to. Perličkou byla smska, kterou nevím, jestli psala máma, nebo Aleš, ale měla tohle znění:

hned jak se vratis, tak ti zacne takova vojna,
ze vse, co jsi do ted ignorovala, budes delat
jako kdyz bicem mrska.
Im sorry

Zápis patnáctý o pár minut později

9. dubna 2012 v 20:26 | Tezia Raven
Odešla jsem... Na týden od mámy pryč k tátovi. Už to nezvládám.... Musíme si obě uvědomit, co děláme špatně v našem vztahu, kde je chyba....

Nemám Eminem ráda, ale tohle to vystihuje....

Zápis patnáctý

9. dubna 2012 v 17:04 | Tezia Raven
Brý den, brý den.... BRÝ DEN!:D

Mám menší problém. Už nějakou dobu mi doma nejde blog.cz... Nevím, čím to je, nejde mi to na Opeře, na Chrome, na Firefoxu ani na Exploreru. Ani když se přes mobil připojím na wifi, tak se na blog.cz nedostanu. Netuším... Že by byla zablokována u nás na modemu tahle stránka? Ono se to někdy spustí, jen hrubě na nějakým blogu, ale na hlavní stránku se už nedostanu, tak teď písám od táty...

Im sorry mom

Zápis čtrnáctý

7. března 2012 v 21:52 | Tezia Raven
V pondělí mi začínají jarní prázdniny...Asi bych měla skákat a juchat. Jenže to v tuhle chvíli nejde.
Byla jsem s Lottuškou venku a prostě jsem se projela elegantně po blatě z kopečka dolů a celou aférku zakončil náraz kotníku.

Zápis 13.

17. února 2012 v 23:13 | Tezia Raven
Jak tak koukám, mám číslo třináct v nadpisu. Ne nechci tady mluvi o tom, jak spousta lidí říká, že je to špatné číslo i když mě vždy přineslo jen štěstí ( :D ). I když to je asi taky dobrá věc, jak prodloužit článek.

 
 

Reklama


Rubriky