To, co mě zajímá

Je The Fox stupidní písnička pro stupidní lidi? - Ne.

15. listopadu 2013 v 13:58 | Tezia Raven

To co neznám, nemůžu hanit.

Ano. To je moje motto a dneska mě dost zklamalo. Jsou v mém okolí lidi, kteří toto heslo také razí a právě proto mě dostal názor od chytré, inteligentní osoby, že What does the fox say je stupidní písnička pro stupidní lidi.


-_-

A je to tak? Ne, není.

Nová "láska"

3. listopadu 2013 v 12:29 | Tezia Raven
Asi zde není nikdo, kdo by neviděl známé video: Jak dělá liška? V první chvíli si řeknete, ti dva jsou blázni, od srdce se nad tím videem zasmějete a jdeme dál. Občas ho uslyšíte ještě v nějakých pořadech, v duchu si říkáte, ano ty dva znám.
Ale doopravdy?
Neznáte.

Artifact - 30 seconds to mars

12. října 2013 v 14:14 | Tezia Raven
Ano... Ten kdo se podívá na můj blog, si prostě jen řekne: Ha, další ukňouraná fanynka, pff... A, asi měl dříve i pravdu. Musela jsem vidět všechno, slyšet všechno, na CDčka jsem čekala jak na smylování boží a poslouchala je už ten den co vyšla. Ano, jsem ukňouraná fanynka. Ale nejsem ukňouraná fanynka pro to, že bych milovala Jareda, nejsem ukňouraná fanynka pro to, že to je teď in a cool, muck. Ne. Sahá to hodně daleko do mé osobní minulosti...

"Hi, I'm Jared. I'm a director, I'm a musician, I'm an actor. I'm a part-time manager, I'm a graphic artist…I doodle, I have been known to dance, and I like to go on long hikes…. Fuck. What a day. What a day. It could have been worse: a record company could have told us to go fuck ourselves. Oh, wait, they just did…."

Jak napsat fantasy...

21. března 2011 v 15:57 | Tezia Raven

Teď jsem byla mrknout na FB a koukám, Gafrad hodil odkaz na nějaký blog. U něj odkazy bývají vždy poučné... (Ač je to zvláštní, takový zajíc:D - Ne, promiň:D) Takže jsem se velmi ráda koukla... A pak se i zasmála...
 
 

Reklama